הבלוג של שירה נתיב

אני מקווה לגעת, בצורה מפוכחת ומשועשעת כאחד, בנושאים מורכבים כמו נכות, יופי וכיעור, מוות, ושאלות אתיות ואסתטיות לגבי האוכל שאנחנו אוכלים. כולם מוזמנים להירשם ולהיות חלק מהקהילה והדיונים.

בבלוג ידורו בכפיפה אחת צילומי אוכל מעוררי תיאבון, מתכונים, סיפור אישי על התמודדות עם מחלה ונכות, הומור ואג'נדה.

  • Shira Nativ

מחבקת שומים

עודכן ב: 18 יונ 2018

מי אני ומה זה הבלוג הזה? כנסו לכאן כדי לגלותלפעמים נדמה לי שצריך קצת חוצפה בשביל להיות מאושרת במצב שלי. אין לי אף אחד מהקריטריונים המקובלים לאושר: בריאות, זוגיות, ילדים, קריירה, כסף. מזל שנולדתי לאבא שנימוסים זה לא הצד החזק שלו. נראה לי משהו מזה עבר בגנים.


ומהם הנימוקים שלי לאושר הזה אתם שואלים? אילו טענות יש לי לומר להגנתי? אז ככה: האחיין שלי יודע כבר להגיד "דודה שייה", הצלחתי לשחזר בבית מנה שאכלתי במסעדה, חברה טובה בת ארבעים קיבלה הצעת נישואים והכי מרגש- הגיעה העונה של השום הירוק.


תחשבו רגע, איזה אחוז מהאושר שלכם אתם מתנים בקבלת אישור מהחברה שמותר לכם? אם אתם מתמודדים עם משהו קשה בחייכם- אבטלה, מחלה, בדידות, יו ניים איט- נענשתם כבר פעם אחת, למה לחשוב שנכשלתם ולהעניש את עצמכם פעם שנייה? זה לא כשלון, זה האופי של החיים. וואלה, הם לא תכנית לבקשתך. והקושי הזה הוא די והותר להתמודד איתו. לא צריך להוסיף על זה גם רגשות אשמה או בושה.


אי לכך ובהתאם לזאת (ביטוי של המורה שלי מהתיכון, אני מתה עליו), אני מכריזה על פטור

לכולם מאישור חברתי להיות שמחים בחלקם! זהו, חברים, דפקנו את השיטה.


Hugging Garlic בודהיזם

הפוסט הקודם שופך קצת אור על איך התגלגלתי להיות מי שאני היום


125 צפיות2 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול